Jak powstał serwis i sklep naturalny Shinrin Kokyu

Początki jak zawsze są przypadkowe. Pewnego dnia wybraliśmy się na dłuższy spacer do lasu. I tak już nam zostało. Dziś do lasu chodzimy dużo częściej i spędzamy tam każdy wolny czas.

Spacery i kąpiele leśne pozwalają nam odpocząć od codzienności. Oczywiście, po drodze pojawił się problem z zatokami. Długotrwałe leczenie i odnalezienie aromaterapii. Potem poznawanie olejków eterycznych, aż w 2019 roku rozpoczęliśmy przygodę z ich destylacją.

Dziś pomagamy innym w zorganizowaniu przydomowej destylarni olejków oraz wspomagamy plantacje lawendy i innych ziół leczniczych naszą fachową wiedzą w zakresie destylacji w miedzianych alembikach.

Dźwięki natury dla relaksu

Oprócz aromaterapii interesuje nas wpływ dźwięków natury i otoczenia na relaks i zdrowy sen. Co jakiś czas wybieramy się z mikrofonem, by nagrać dla Was specjalną muzykę dla relaksu.

Nie wiemy co przyniesie przyszłość i jak potoczy się nasz los. Wiemy, że to co robimy sprawia nam wiele frajdy i każdy nowy sposób na oderwanie się od codzienności w mieście jest idealnym sposobem na odzyskanie wewnętrznej równowagi.

Odwiedź nas na Youtube

Dołącz do nas na Youtube